Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

DIDYSIS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ“ FESTIVALIS

Gegužės 14 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre įvyko didysis „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis, kuriame Šiaulių r. Gruzdžių lopšelį-darželį „Puriena“ atstovavo aštuonių narių komanda: mokytojos metodininkės Gintarė ir Irmina, bei „Pelėdžiukų“ ir „Ramuniukų“ ugdytiniai: Luknė, Paulina, Dovydas, Matas, Mėja ir Vakaris. Darželio komanda jau antrą kartą vyko į organizuojamą finalinio projekto etapo renginį, kuriame sportuoti susirinko 46 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos iš viso Šiaulių regiono. Kiekviena komanda fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė po dvylika krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, ledo ritulio bei kitų sporto šakų ypatybes atskleidžiančių užduočių, varžėsi skirtingose estafetėse. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Ugdytiniai joms buvo pasirengę, nes ankstesnių etapų metu lavino fizinius gebėjimus, kuriuos pritaikė šiose žaidynėse. Festivalio veiklų metu mažuosius sportininkus pasitiko Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) trenerės, o užduotis komandoms įgyvendinti padėjo lydėjusios mokytojos. Festivalio akimirkas kviečiame pažiūrėti čia: