Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOJE

Gegužės 12 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai apsilankė Gruzdžių gimnazijoje. Būsimus pirmokėlius sutiko ketvirtos klasės mokiniai ir mokytoja. Vyresnieji papasakojo, kokių pamokų bus mokomasi mokykloje, ko galima išmokti, sužinoti, pasakojo, kaip elgiamasi pamokų metu. Pristatytas muzikos pamokos užsiėmimas – atlikta ritminga ir skambi mergaičių daina.  Susipažinę su klasės aplinka, gimnazijos erdvėmis, būsimi mokinukai piešė pirmąjį piešinį mokykloje – savo mylimiausią žaislą, rašė vardus, komunikavo su ketvirtokais, keletas vaikų jau skaitė net iš pirmos klasės vadovėlių! Priešmokyklinukai po apsilankymo mokykloje dalijosi įspūdžiais ir su padidėjusia motyvacija laukia rudens!