Grupės

Mes darželyje mažiukai
Kaip pievutėj boružiukai
Mokam šokti ir dainuoti,
Ir rankutėm gražiai ploti.

„Boružiukų“ grupę lanko 9 mergaitės ir 6 berniukai.  Vaikučių laukia auklėtoja Agnė bei auklėtojos padėjėja Rita.

„ZUIKUČIŲ“ GRUPĖ

„Zuikiai puikiai mes maži
Žadam augti dideli!“

Mūsų daug – 20 vaikučių: 10 mergaičių ir tiek pat berniukų. Didžioji dalis atėjome iš „Boružiukų“ grupės, bet 6 vaikučiams teko pirmą kartą atsiskirti nuo mamos ir peržengti darželio slenkstį. Esame guvūs, smalsūs ir prisirišę prie artimų žmonių. Mums  patinka kartu žaisti, dalintis žaislais, bandysime daug ką sužinoti, patirti ir nudžiuginti artimuosius savo darbeliais. Vaikučius ugdo auklėtojos Genutė ir Jūratė bei auklėtojų padėjėja Daiva.

„DRUGELIŲ“ GRUPĖ

Mes drugeliai, mes spalvingi
Sau gyvename laimingi.
Per dienas linksmai skrajojam,
Šokam, žaidžiam ir dainuojam.

Grupėje, kurioje yra 9 mergaitės ir 11 berniukų, sudarytos sąlygos vaikų lavėjimui ir tobulėjimui. Vaikai žaidžia su šiuolaikiniais žaislais ir žaidimais. Kiekvieną vaiką priimame kaip aktyvų, savarankišką, vertą pagarbos asmenybę. Grupėje vaikučių laukia auklėtojos Regina ir Reda bei auklėtojų padėjėja Lina.

„RAMUNIUKŲ“ GRUPĖ

Pasitinka dieneles linksmai
„Ramuniukai“ – pažįstate mus?
Daugeliui – penkti metukai
Smalsūs, judrūs, žaidžia žaidimus.
Oi, tai gudrūs „ramuniukai“
Sumanių auklyčių lydimi
Vieni, antri netruks prabėgt metukai
Ir mokyklėlė jau arti.

„Ramuniukų“ grupę lanko 11 berniukų ir 9 mergaitės. Su vaikais draugauja ir juos ugdo vyresnioji auklėtoja Irmina, auklėtoja Regina bei auklėtojų padėjėja Dalia.

Smalsūs, gudrūs, išradingi,
Mes – „Pelėdžiukai“ išmintingi!
Su raidelėmis draugaujam,
Daug sportuojam, išdykaujam.
Žinom – sveikata – jėga!
Tad rūpinamės ja visada.
Skaitom, rašom ir skaičiuojam,
Interaktyvioj lentoj savo išmonę demonstruojam!
Svarstom, klausiam, diskutuojam,
Technologijomis pasinaudojam!
Daug keliaujam, pramogaujam,
Linksmai mokomės, gudraujam.
Turime žinių kraitelę –
Su kuria mokyklėlėn žinosim kelią!

Priešmokyklinėje grupėje ugdosi 10 mergaičių ir 10 berniukų – viso 20 „Pelėdžiukų“. Kasdien su vaikais pažinimo džiaugsmu, atradimais, kūrybinėmis, vaikų spontaniškomis  idėjomis dalijasi vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė ir auklėtojos padėjėja Violeta.