Grupės

„Boružiukai“ mes maži,
Nuolat dirbame visi,
Šokam, trypiam ir sportuojam
Ir linksmai linksmai dainuojam!
Mes neliūdim niekada.
Linksma mums draugų rate!!!

„Boružiukų “ grupėje 8 berniukai ir 7 mergaitės. Mažieji smagiai leidžia laiką: žaidžia, piešia, sportuoja, tyrinėja, susipažįsta su aplinka.  Grupėje vaikučių kasdien laukia auklėtoja Agnė ir auklėtojos padėjėja Rita.

„ZUIKUČIŲ“ GRUPĖ

Grupę lanko 2 -3 m. vaikučiai, 9 berniukai ir 11 mergaičių. Mažiesiems reikalingų žinių suteikia bei ugdo įvairius gebėjimus vyresnioji auklėtoja Genutė, auklėtoja Reda bei auklėtojų padėjėja Lina.

„DRUGELIŲ“ GRUPĖ

Mes linksmi „Drugeliai“,
Šokam ir dainuojam.
Kai saulutė šviečia,
Danguje skrajojam.
O kai apsiniaukę,
Kai skrajot negalim,
Imamės darbelių
Plušam iki galo.

„Drugelių“ grupėje 10 mergaičių ir 10 berniukų, kurie draugiški, bendraujantys, darbštūs, sportiški ir vaikiškai padūkę. Kiekvieną dieną jų laukia auklėtojos Regina ir Jūratė bei auklėtojų padėjėja Daiva.

„RAMUNIUKŲ“ GRUPĖ

Daug draugų daržely
Smalsiai vikriai sukas
Kas tiek kalba, kas tiek klausia?
Tai gi – „Ramuniukas“.
Penkiamečiai dūksta,
Šešiamečiai klega,
Vieningai visi žengia į
Į mokslo ir žinių taką.

„Ramuniukų“ grupėje 12 šešiamečių ruošiasi į pirmą gimnazijos klasę, o juos vejasi  8 ikimokyklinio amžiaus draugai. Kasryt susitinka 11-a mergaičių ir 9 berniukai. Visi aktyvūs, smalsūs, bendraujantys, vienas kitam padedantys. Kasdien ugdytinių žinias gausina ir gebėjimus tobulina vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Irmina ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Aušra bei jų padėjėja Dalia.

Pelėdžiukų mūs protingų,
Būryn smagiai susirinko!
Mokytis tikrai netingim –
Su raidelėm norim susipažinti!
O ir skaičiai – mūs draugai –
Juk be jų – blogai, tikrai.
Mėgstam piešti ir lipdyti,
Knygeles dažnai vartyti.
Tyrinėti ir atrasti,
Susipykus – visada sprendimą rasti!
Sveikata – svarbus dalykas,
Tad sportuosim, daug keliausim,
Žaisim, dūksim, pramogausim,
Ir laimingi mes čia augsim!

Priešmokyklinėje „Pelėdžiukų“ grupėje saugiai ir linksmai gyvena 20 vaikų: 7 mergaitės ir 13 berniukų. Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė ir jos padėjėja Violeta besiruošiantiems į mokyklą vaikams kasdien padės pajausti pažinimo džiaugsmą, džiugius atradimus, bendradarbiaus su vaikais dalinantis spontaniškos kūrybos idėjomis, skatins vaikų žingeidumą bei smalsumą.