Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ PASIRODYMAS ŠOKIŲ ŠVENTĖJE-KONKURSE „MEDUTIS“

Gegužės 18 d. priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Šiaulių r. ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų šokių šventėje-konkurse „Medutis“, kurį organizavo Šiaulių r. Meškuičių lopšelio-darželio mokytojai. Konkurso-šventės tikslas: ugdyti pasitikėjimą savimi judesiu, kūno kalba perteikiant šokį, reiškiant emocijas pagal muziką, sąlygojant įvairiapusį asmenybinį ir sociokultūrinį vaiko augimą. „Pelėdžiukai“, pasitelkę šokio išraiškos priemones, šauniai sušoko „Balionų šokį“, už kurį suteiktas III laipsnio diplomas! Šventėje vaikai patobulino sceninę patirtį, meninę raišką bei sustiprino bendradarbiavimo įgūdžius su bendraamžiais. Meškinai bei Bitutės vaikus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis bei nustebino didžiule puokšte balionų!