Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SVEIKATINIMO AKCIJA „MAŽIEJI TURISTAI – 2020“

Spalio mėnesio pradžioje, „Drugelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai, kartu su auklėtojomis Regina ir Gintare, sudalyvavo respublikinėje ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ organizuojamoje sveikatinimo akcijoje „Mažieji turistai – 2020“. Akcijos tikslas – ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, siekiant sustiprinti fizines jėgas, ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis. Mažieji dalyviai turistavo darželio kieme, įveikdami įvairias kliūtis, o priešmokyklinukai apsilankė miestelio parke, kuomet ne tik aktyviai judėjo, bet ir pabuvojo „Gamtos sekliais“. Pasigamintose asmeninėse knygelėse žymėjo gamtoje surastus daiktus, diskutavo, tarėsi, su kokia gamtine medžiaga galima groti, kaip išgauti įvairius garsus, išbandė, kiek jėgų reikia nuversti medį, svarstė, koks gali būti medžių aukštis arba žmogaus ūgis, kad pasiektume viršūnes. Įspūdžių daug, atradimų dar daugiau, o aktyvus judėjimas turistams, kaip pastebėjo priešmokyklinukė Svajūnė – ,,tik į sveikatą!”.