Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PREŠMOKYKLINUKŲ IŠVYKA Į KURTUVĖNUS

Spalio 15 d.  „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtoja Gintare ir jos padėjėja Violeta, apsilankė Kurtuvėnuose. Kiek įspūdžių patirta! Pasigrožėta didžiuliu rudenėjančiu parku, prisiminti medžių pavadinimai, stebėtasi jų dydžiu bei išsišakojimu.  Keliaujant pagal paslaptingo laiško aprašymą ir senovinio žemėlapio nuorodas, buvusioje Kurtuvėnų dvaro sodybos aplinkoje  ieškota „Laimės pasaga“. O suradus pasagą sužinota, jog būtinai ji turi kabėti virš durų, kad „laimė į  ją subyrėtų“. Susipažinta su senoviniais dvaro pastatais, svarstyta, kodėl tokie įdomūs ir negirdėti pavadinimai bei jų reikšmės. Sužaista ir dvariško žaidimo, kroketo, partija.   Išgirdus padavimą apie milžino klumpes, smalsiai aplankyta ratinėje įsikūrusi milžinų ekspozicija. Drąsiausieji priešmokyklinukai išmėgino pramogą – jojimą žirgais. Daug įdomių dalykų sužinota, daug pamatyta ir, anot Ąžuolo, „ne paskutinį kartą apsilankyta“!