Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

INTEGRUOTA SAVAITĖ „IŠ LAUMĖS JUOSTOS“

Spalio 5-9 dienomis „Ramuniukų“ grupėje organizuota integruota savaitė  „Iš laumės juostos“. Ugdymo veiklas papildė meninio ugdymo mokytojos idėjos. Ugdytiniai mokėsi pažinti ir pavadinti spalvas lietuviškai ir angliškai, eksperimentavo maišydami spalvas, dažydami netradicinį popierių, klausėsi muzikinių kūrinių apie spalvas, grojo spalvotais marakasais, šoko, fantazavo medituodami, tapė, net į klausimus atsakinėjo naudodami „Spalvų metodą“. Na, o jei pasauly nebūtų spalvų, štai, kas nutiktų, pasak vaikų, Olivija: „Būtų nematomi flomasteriai, nematytume, ką piešti“, Ąžuolas: „Matytųsi, bet pieštų negerai“, Gytis: „Būtų balta balta“, Juozas: „Neatskirtum namų“, Austėja: „Kaip rūkas, nesimatytų namų per jį“, Kristupas: „Filme mačiau nematomą sieną“, Nojus: „ Ieškotum durų-nematytum“.