Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SAUGAUS EISMO SAVAITĖ „SAUGUS KELYJE, GATVĖJE, KIEME“

Spalio 18-22 d. lopšelyje-darželyje organizuota saugaus eismo savaitės „Saugus kelyje, gatvėje, kieme“. Mažiausieji žaidė žaidimus, dainavo daineles, žiūrėjo  filmukus apie policijos bičiulį Amsį, kuris mokė kaip saugiai pereiti gatvę, priminė kaip saugiai važiuoti dviratukais ir tėvelių automobiliuose, kaip apsisaugoti tamsiu paros metu, ne tik susipažino su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis, šviesoforu, bet ir išbandė praktiškai: darželio teritorijoje mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę, grupėje kūrė gatvę, perėją, kartojo šviesoforo spalvų reikšmes. Vaikai sužinojo, kam reikalinga apsauginė liemenė ir atšvaitas tamsiu paros metu, norintys pasimatavo dviratininko šalmą ir apsaugas. Vyresnieji gamino dėžes-mašinas, su kuriomis važinėjo kaip tikri eismo dalyviai, atliko tyrimą eidami ar važiuodami namo, kurio metu ieškojo kelio ženklų kartu su tėveliais ir juos pristatinėjo draugams, žaidė mini gatvės žaidimus, dalinosi savo patirtimis būnant kieme, gatvėje. Patys vyriausieji dėliojo žodžius susijusius su judėjimu gatvėje, kūrė gatvės maketus, konstravo riedančias mašinas, atliko su jomis eksperimentus stebėdami, kuri mašina nurieda toliausiai, diskutavo, kodėl taip atsitiko, kūrė atšvaitus ir juos stebėjo „STEAM laboratorijoje“, vyko į Šiaulių geležinkelio muziejų, ieškojo mieste kelio ženklų ir perėjų.