Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

HELOVINO IŠDAIGOS „RAMUNIUKŲ“ GRUPĖJE

Spalio 25-29 dienomis „Ramuniukų“ grupėje ugdymas vyko helovino tema. Kiekvienas rytas prasidėdavo skaitiniais prie žibinto šviesos, vaikai sudalyvavo net kino seanse. Girdėtos, matytos ir aptartos istorijos virto kūrybinėmis idėjomis: vaiduokliais, vorais, šikšnosparniais. Helovino žodynas bei jo pasufleruotos raidės tapo grupės mokymosi užduotimis: žodžių dėlionėmis, tarakonų, nešančių tam tikras raides, gaudynėmis. Vaikų pagaminti moliūgai išsirikiavo nuo mažiausių, pagamintų iš oranžinių balionų, iki popierinių, skirtų rašymo įgūdžiams lavinti. Su savo darbais vaikai žaidė, improvizavo, vertinosi juos. Žaisminga tema tapo naudinga ir ugdančia.