Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PROJEKTAS „AŠ – ŽALIASIS AGURKĖLIS“

Birželio – rugsėjo mėnesiais lopšelio-darželio ugdytiniai kartu su auklėtoja Jūrate Dzindzalietiene dalyvavo tarptautiniame ekologinio-socialinio švietimo projekte „Aš – žaliasis agurkėlis“, kurį organizavo Kėdainių lopšelis-darželis „Puriena“. Projekto tikslas – skatinti visapusišką vaiko raidą, leidžiant savarankiškai mokytis, būti aktyviems, žaisti ir kaupti patirtį tiesiogiai bendraujant su supančia aplinka. Vaikai, kartu su auklėtoja įveikė 3 užduotis, kurių metu reikėjo:
 – perskaityti agurkėlio laišką, kurį atnešė po lopšelį-darželį vaikščiojanti katytė ir išpildyti Agurkėlio norą:  susipažinti su sėklomis, suskaičiuoti, lysvėje paruošti žemę ir  pasėti jas;
 – dalyvauti  ,,Daržo mokykloje”, susipažinti, kaip agurkėlis auga, atlikti STEAM veiklą lauke;
– parengti dovaną Agurkėliui, susipažinti, kokios natūralios trąšos tinka agurkams, piešti draugus agurkėliams, kad nebūtų jiems rugsėjį liūdna lauke ir žinoma, ragauti savo užaugintą derlių.
Vaikai per asmeninę patirtį patyrė daug teigiamų emocijų ir įgyvendino visas užduotis.