Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

VAIKUS APLANKĖ KALĖDŲ SENELIS IR NYKŠTUKĖ

Gruodžio 12 d. lopšelyje-darželyje skambėjo Kalėdinė muzika ir vaikų šurmulys šventiniame rytmetyje su Kalėdų seneliu ir Nykštuke. Nykštukė pasitiko vaikus ir kartu laukė pasirodant Senelio. Laukdami žaidė užburiančius žaidimus. Nykštukė stulbino vaikus iš lagamino traukdama šviečiančias skareles, pūsdama milijonus muilo burbulų. Linksmai leidžiant laiką niekas nepajuto, kad Kalėdų senelio dar nėra. Kur jis? Ar atvyks? Vėluoja? Kelio neranda? Kalėdų Senelis atvyko taip staiga, nejučia, netikėtai, kad visus apstulbino. Ugdytinius Senelis pakvietė neįprastai žvejybai, padūkusiam žaidimui „Sūris“  ir, žinoma, atvežė visiems ilgai lauktų dovanų bei dalino savo apkabinimus. Linksmybių akimirkas galite pažiūrėti čia: