Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

„RAMUNIUKŲ“ GRUPĖS PROJEKTAS „PASAKŲ PASAULĖLYJE“

Spalio-gruodžio mėnesiais „Ramuniukų“ grupėje įgyvendintas projektas „Pasakų pasaulėlyje“. Pasakos – tai puikus būdas lavinti vaikų kūrybiškumą, sakytinę kalbą bei vaizduotę. Jos moko vaikus įvairių vertybių tokių kaip drąsa, jautrumas, užuojauta. Vaidinant pasakas jie mokosi bendrauti, geriau pažinti save, pasaulį, pajusti kitų norus bei emocijas, ugdyti draugiškus tarpusavio santykius. Pasaka – vienas iš efektyviausių kalbėjimo ir kalbos ugdymo būdų ikimokykliniame amžiuje. Pasakų žodynas – kalbos ugdymo mokykla. Tai plečia  ne tik vaikų žodyną bet ir suvokimą apie kalbos turtingumą. Projekto metu vaikai kūrė, iliustravo, inscenizavo pasakas.  Kartu su  mokytoja ir logopede atliko įvairias integruotas veiklas. Ugdytiniai tikslino artikuliaciją,  turtino žodyną, ugdė gramatiškai taisyklingą rišliąją kalbą, taip pat lavino atmintį, orientaciją erdvėje, dėmesį. Projekto veiklas galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=DXY7FCLPM8E