Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS „Miklūs piršteliai-aiški kalbelė“

Lapkričio mėnesį logopedė drauge su grupės mokytoja „Zuikučių“ grupėje vykdė projektą „Miklūs piršteliai-aiški kalbelė“. Projekto tikslas – lavinti ikimokyklinio amžiaus vaikų smulkiosios ir bendrosios motorikos įgūdžius, kalbinius gebėjimus pasitelkiant įvairius darbo būdus ir metodus. Projekto metu vaikai per žaidimus, fizinę veiklą lavino bendrosios motorikos įgūdžius, mokėsi taisyklingo kalbinio kvėpavimo, tikslino garsų, žodžių tarimą. Projekto akimirkas galite pažiūrėti čia: https://www.canva.com/design/DAFS2l70C7U/B2F0wHsBbcv8fArQeq81ZQ/watch?utm_content=DAFS2l70C7U&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton