Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ŠVENTINĖ PRAMOGA „KIŠKIAI DAŽO KIAUŠINIUS“

Balandžio 18 d., darželio salėje organizuota šventinė pramoga „Kiškiai dažo kiaušinius“. Smagioje veikloje dalyvavo įstaigos socialiniai partneriai – Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos darbuotojos. Šaunusis kiškis (bibliotekininkė Liongina) su vaikais ruošėsi velykinei šventei: visi sportiškai judėdami imitavo namų buities darbus, prisiminė velykinius papročius, tradicijas. Vaikai  išgirdo kiškio pasakojimą – pamokančią istoriją apie stebuklingą kiaušinio kelionę, svajonių siekimą bei saugojimą ir  tarpusavio draugystę. Asiliukas Nežiniukas (bibliotekininkė Jurgita), niekada nesilankęs darželyje, vaikus linksmino savo  neišmanymu, išsiblaškymu ir pašėlusius elgesiu. Šventės dalyviai pamokė asiliuką mandagaus elgesio, priminė Velykų šventės simboliką, kartu žaidė ratelius, dainavo, dėliojo „vėjo išpūstą“ kiaušinių dėlionę, gražino tikrus ir netikrus margučius. Velykų bobutė (bibliotekos darbuotoja Dalia) domėjosi, kaip vaikai ruošiasi pavasario šventei, priminė, kodėl margučiai dažomi įvairiomis spalvomis, su vaikais aptarė jų reikšmę. Asiliukas gyrėsi, kad daug žino apie velykinę šventę, tačiau į užduotus Velykų bobutės klausimus, be vaikų pagalbos, niekaip nesugebėjo atsakyti.  Neteisingi asiliuko Nežiniuko atsakymai, gestai ir emocijos vaikams suteikė garsaus kvatojimo ir juoko. Dėkojame Jurgitai, Lionginai ir Daliai už turiningą, smagią, emocingą pramogą su vaikais pasitinkant gražiausią pavasario šventę – Velykas.

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė