Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSO ,,AUGU STIPRUS KAIP ĄŽUOLAS“ FINALAS

Balandžio mėn. lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo veiklą organizuojanti  grupė organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų  piešinių konkursą ,,Augu stiprus kaip ąžuolas“. Šio konkurso tikslas – ugdyti sveikos gyvensenos vertybines nuostatas, įgūdžius per meninę raišką.  Piešinių konkurse dalyvavo Birštono lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“, Kauno lopšelio-darželio ,,Rasytė“, Klaipėdos lopšelių-darželių ,,Boružėlė“ ir ,,Pakalnutė“, Radviliškio lopšelio-darželio ,,Kregždutė“, Raseinių lopšelio-darželio ,,Liepaitė“, Širvintų lopšelio-darželio ,,Boružėlė“, Vilniaus lopšelio-darželio ,,Gilužis“ ugdytiniai. Piešinių konkurso vertinimo komisija, pagal kriterijus: piešinių atitikimas temai, kūrybiškumas atskleidžiant temą, piešinio technikos pasirinkimas, originalumas, bendras estetiškas vaizdas, atrinko ir nominavo:

ankstyvojo amžiaus grupėje: I vieta – Lukas, Raseinių l/d ,,Liepaitė“, II vieta – Aurelija, Radviliškio l/d ,,Kregždutė“, III vieta  – Tajus, Radviliškio l/d ,,Kregždutė“

ikimokyklinio amžiaus grupėje:  I vieta – Gustė, Kauno l/d ,,Rasytė“, II vieta – Milita, Vilniaus l/d ,,Gilužis“, III vieta – Jokūbas, Kauno l/d ,,Rasytė“

priešmokyklinio amžiaus grupėje: I vieta – Meda, Klaipėdos l/d ,,Boružėlė“, II vieta – Valerija, Klaipėdos l/d ,,Pakalnutė“, III vieta – Elzė, Kauno l/d ,,Rasytė“.

Dėkojame visiems vaikams dalyvavusiems konkurse ir pedagogams, kurie parengė savo ugdytinius!

Auklėtoja Vitalija Norkienė

RESPUBLIKINIS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS