Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

KETVIRTASIS PARTNERYSTĖS TINKLO „LIETUVOS „PURIENOS“ ŽIEDAS“ SUSITIKIMAS KLAIPĖDOJE

Balandžio 26 d. Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Puriena“ įvyko partnerystės tinklo Lietuvos „Purienos“ žiedas ketvirtasis susitikimas „Bendruomenės narių lyderystės skatinimas“, kuriame dalyvavo Panevėžio, Kėdainių ir Šiaulių r. Gruzdžių lopšelių-darželių „Puriena“ atstovai. Susitikimo metu susipažinome su darželiu, jo vykdomomis veiklomis, diskutavome lyderystės klausimais, stebėjome vaikų kūrybinės raiškos pristatymą. Klaipėdos lopšelis-darželis naujai renovuotas ir didžiausias Klaipėdoje, turintis net 19 grupių. Ne tik bendrauta apie vaikų ugdymosi galimybes, bet ir aplankytas Klaipėdos senamiestis, piliavietė. Šiltai ir jaukiai pabendrauta, puikūs įspūdžiai ir daug gerosios darbo patirties.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Petraitytė