Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šventė Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Gegužės 31 d. lopšelio-darželio vaikai kartu su auklėtojomis linksmai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir triukšmingai pasitiko ateinančią vasarą. Mažieji ugdytiniai šventę pradėjo linksma mankšta, vaikams padėjo ir renginį vedė šventės organizatorės Boružėlė (auklėtoja Gitana) ir Vasara (auklėtoja Regina). Vaikai dalyvavo judriuose žaidimuose, bei įdomiose estafetėse. Labiausiai vaikams patiko estafetė „Ryklys“, čia reikėjo saugiai pereiti per upelį ir neįkristi, kitaip galima patekti tiesiai rykliui į nasrus. Daug fizinės jėgos ir ištvermės pareikalavo žaidimas „Paplūdimio kamuoliai“, čia užvirė tikra kamuoliukų kruša. Trumpai atsikvėpę ir numalšinę troškulį, visi šėlo linksmoje diskotekoje. Šventė padovanojo vaikams daug džiugių ir malonių akimirkų, visi grįžo į grupes nuvargę, bet pakilios nuotaikos ir pilni įspūdžių.

Auklėtoja Gitana Joniškienė