Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PROJEKTAS „TEATRAS VISIEMS“

Nuo vasario mėnesio lopšelyje-darželyje „Puriena“ buvo vykdomas auklėtojos Ingridos Taraškės parengtas projektas „Teatras visiems“. Projektu buvo siekiama lavinti vaikų vaizduotę bei saviraišką per vaidybinę veiklą. Projekto dalyviai klausėsi įvairių pasakų ir diskutavo, kurią pasirinkti vaidinimui. Vienbalsiai buvo nutarta suvaidinti pasaką „Blogas kaimynas už votį skaudesnis“. Repeticijų metu ugdytiniai mokėsi reikšti savo išgyvenimus ir jausmus ne vien kalba, bet ir mimika bei judesiu. Mažieji aktoriai vis labiau pasitikėjo savo jėgomis ir gebėjimais, drąsiau vaidino ir improvizavo. Tad, gegužės 27 d. rytmetį, darbuotojai ir vaikai sugužėjo į salę, kur įvyko spektaklio premjera. Visa darželio bendruomenė smalsiai stebėjo pasirodymą ir negailėjo šypsenų, juoko bei plojimų. Projekto dalyviai: Viltė, Ramunė, Ignas, Akvilė, Svajūnė, Nojus, Olivia ir Kamilė buvo apdovanoti gėlėmis bei saldžiomis dovanomis.

Projekto iniciatorė auklėtoja Ingrida Taraškė