„Sveikas, darželi“

Rugsėjo 2 d. šiltas ir saulėtas rudens rytas vėl sukvietė vaikučius bei jų tėvelius į lopšelio-darželio grupes. Šiais mokslo metais mūsų įstaigą lankys 95 vaikai, mokyklai bus ruošiama 16 priešmokyklinukų. Lopšelio-darželio kiemelyje visi drauge linksmai leido laiką rytmetyje „Sveikas, darželi“. Vaikučių ir jų tėvelių, darbuotojų atvyko pasveikinti garbūs svečiai – Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Judita Šakočiuvienė, Gruzdžių seniūnijos seniūnės pavaduotoja Gražina Slavikienė. Sveikinimo žodį ir nuoširdžius palinkėjimus tarė ir lopšelio-darželio direktorė Jūratė Jankauskienė. Su vaikais linksminosi Kiškienė (lopšelio-darželio socialinis partneris bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė). Tegul visiems rugsėjis būna naujų žinių startas, pilnas gerų emocijų, puikios nuotaikos ir stiprios sveikatos!