Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SVEIKINAME XVII PASAULIO VAIKŲ HAIKU KONKURSO PRIZININKĘ

Priešmokyklinės grupės ugdytinė Patricija vasario mėnesį dalyvavo Jal Fundation XVII Pasaulio vaikų haiku konkurse 2021-2022 m., kurio pagrindinis organizatorius yra Japonijos avialinijų bendrovės JAL fondas. Konkursą Lietuvoje vykdo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, globoja – Japonijos ambasada. Šių metų konkurso tema – „Miestai“. Haiku – trumpiausias eilėraštis, trys poezijos eilutės, grakščiai parodančios gamtos grožį ar tiesiog unikalią gyvenimo akimirką. Haiku kilęs iš Japonijos ir dabar jau žinomas visame pasaulyje. Gegužės mėnesį Patricija sulaukė puikios žinios, jog ji tapo viena iš konkurso prizininkių! Šiemet konkurse dalyvavo 107 šalies bendrojo ugdymo bei neformaliojo švietimo įstaigos, iš viso atsiųsti 998 iliustruoti haiku. Organizatorių pakvietimu, Patricija sudalyvavo virtualioje XVII pasaulio vaikų haiku konkurso nugalėtojų pagerbimo šventėje: klausėsi Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje sveikinimo, konkurso vertinimo komisijos narių pasisakymų, virtuliai keliavo po Japoniją. Didžiuojamės priešmokyklinukės pasiekimais ir linkime sėkmės ateityje!