Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ SUSITIKIMAS SU BŪSIMA MOKYTOJA

Gegužės 24 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai apsilankė Gruzdžių gimnazijoje ir susitiko su būsima pirmos klasės mokytoja! Prisistatę, papasakoję mokytojai apie save, vaikai apžiūrėjo klasę, mokyklinius reikmenis, priemones, aptarė, kokių susitarimų mokiniai laikosi pamokų ir pertraukų metu. Išklausyti ketvirtokų parengti pranešimai apie pamokas, veiklas, kurios vyksta pradinėse klasėse. Priešmokyklinukai pasidalijo savo turimomis žiniomis su ketvirtokais, atsakydami į jų paruoštus klausimus. Kartu su vyresniais draugais smagiai pasportuota, sukurtas didžiulis piešinys gimnazijos kieme ir su puikiai įspūdžiais, dovanėlėmis, šurmuliu, sugrįžta darželin! Su dideliu smalsumu, motyvacija mokytis,  būsimi pirmokai laukia rudens!