Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2022 – FINALINIS FESTIVALIS

Gegužės 28 d. Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre praūžė didžiausias respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ finalinis festivalis! Mūsų lopšelį-darželį „Puriena“ atstovavo „Pelėdžiukų“ ir „Ramuniukų“ grupių ugdytinių komanda. Sudalyvavę iškilmingoje festivalio atidarymo ceremonijoje, pasimankštinę su puikiai pažįstamu LTeam talismanu Ąžuolu, vaikai linksmai ir entuziastingai sportavo įvairiose rungtyse, kurių buvo net 10! Sportavo su spalvingomis lazdomis, parašiutu, žaidė tinklinį, išbandė jogą, energingai keliavo su varlėmis keliauninkėmis, jėgas išbandė greičio ruože, linksmai žvejojo, pozavo prie foto sienelės ir LTMŽ draugystės alėjoje paliko savo delniukų spalvotus antspaudus nuo karo kenčiantiems Ukrainos vaikams! Visos rungtys įveiktos ir puikiai įvertintos! Festivalio pabaigoje vaikai apdovanoti medaliais, taure, diplomu, įteikti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ finalinio festivalio dalyvio pasai ir atminimo dovanos. AČIŪ  Lukai, Kotrynai, Monikai, Viliui, Matui ir Edvinui už aktyvų ir energingą sportavimą, o jų tėveliams AČIŪ už puikų mūsų komandos palaikymą! Mes visi už pagarbą, draugystę ir tobulėjimą!