Mūsų mylimas
darželis!
darželis!
„SVEIKATIADOS“ PIETŲ LĖKŠTĖ
Lapkričio dienos rytmetį „Drugelių“ grupės ugdytiniai, propaguodami sveiką gyvenseną, tapo virėjais. Kartu jie dalyvavo konkurse „Sveikatiados“ pietų lėkštė. Suneštas daržoves patys paruošė: plovė, skuto, lupo, pjaustė ir sudėjo į puodą. Pripylę vandens, nunešė į virtuvę. Virėjų pagalba įdėjo druskos, prieskonių ir išvirė daržovių sriubą. Pačių paruošta ir išvirta sriuba – pati skaniausia ir sveikiausia!










