Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SVEIKAS BŪSI VISADA – JEI SPORTUOSI SU ŠEIMA

Balandžio 3 d. popietę, priešmokyklinukai, kartu su savo šeimos nariais, smagiai rungtyniavo turnyre „Sveikas būsi visada-jei sportuosi su šeima“. Justo mamytė Aušra pamokė smagių apšilimo pratimų, po kurių energingai sportuota įvairiose rungtyse. Kojų raumenys stiprinti atsisėdus žaidžiant futbolą, orientaciniai gebėjimai tiek vaikų, tiek suaugusiųjų lavinti žaidimuose „Tūpk ir stok“, „Mano vardas – tavo vardas“, „Perduok už nugaros“. Entuziastingai  sportuota įvairiose estafetinėse rungtyse. Puikios emocijos, didelių ir mažų draugų komandinis palaikymas, šūksniai, veržlumas, energija ragino visus aktyviai judėti ir nepasiduoti! Sportininkai sutarė, jog pagrindinis sveikatos šaltinis – judėjimas. „Pelėdžiukų“ grupės šeimos turnyre – nugalėjo draugystė!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė