Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ŠEIMOS TURNYRAS „JUDAM, KRUTAM KAIP TIK MOKAM“

Balandžio 2 d. popietę, sportiškai pasipuošę ir energingai nusiteikę, „Drugelių“ grupės vaikai ir jų šeimos nariai lopšelio-darželio salėje dalyvavo šeimos turnyre „Judam, krutam kaip tik mokam“. Džiugu, jog tėveliai labai entuziastingai palaikė idėją kartu su vaikais linksmai praleisti laiką ir patys pasiūlė įvairių užduočių. Vyko estafetės: „Lankas“, „Perduok kamuolį“ ir  „Milžino žingsniai“. Rankos taiklumas išbandytas užduotyje „Taiklieji aštuonkojai“, kojų miklumas – „Laikrodžio rodyklė“. Gerų emocijų, juoko, triukšmo, draugiško palaikymo vieni kitų netrūko! Už aktyvų sportavimą vaikai apdovanoti riestainių medaliais.

                                                                                                 Auklėtoja Ingrida Taraškė