Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

STEAM VEIKLOS BALANDŽIO MĖNESĮ

Balandžio mėnesį „Zuikučių“ grupės vaikai tyrinėjo vandens savybes. Išsiaiškino, jog be vandens nebūtų gyvybės. O tai įrodė atliktas tyrinėjimas su gėlių žiedais. „Drugelių“ grupės vaikai atliko muzikinius eksperimentus su interaktyviomis grindimis „Spalvingas pianinas“.  Vaikai tobulino pažintinius įgūdžius, kūrė savo melodijas šokindami ant klavišų. Įvardijo klavišų spalvas, grojo kojomis ir rankomis, mokėsi pažinti gamos garsus. „Ramuniukai“ atliko veiklą ,,Nematoma maisto kelionė“. Ugdytiniai, susipažinę su žmogaus virškinimo sistemos organais, gamino žmogaus muliažus. Pakartojo, kokius maisto produktus reikia valgyti pagal maisto piramidę. Naudodami tikrą maistą dėjo jį į „skrandį“, stebėjo kaip maišosi ir kas vyksta. Vaikams tapo aišku, kad maistą reikia kuo smulkiau sukramtyti, kad palengvintumėme skrandžiui darbą. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai atliko muzikinę STEAM veiklą „Akmenukų ir pagaliukų ritmai“. Pakartoję ritmo pratimus su ketvirtinėmis ir aštuntinėmis natomis, ėmėsi kūrybinės veiklos. Patys kūrė natas ir jų ritmus iš įvairių priemonių. Skaičiavo, kiek panaudojo apvalių ir kiek tiesių priemonių, matavo savo sukurtas didžiausias ir mažiausias natas. Veikla vaikams suteikė žinių, o kartu žaidžiant, atrandant, veikiant, visos užduotys sėkmingai įveiktos!