Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS GRUZDŽIŲ GIMNAZIJOJE

Gegužės 7 d., priešmokyklinukai apsilankė Gruzdžių gimnazijoje ir susipažino su būsima pirmos klasės mokytoja. Mokytojai papasakojus apie savo profesiją, prisistatė ir būsimi pirmokai, kurie pasakojo apie savo pomėgius, svajones, mylimiausius žaislus. Vaikai apžiūrėjo klasę, mokyklinius reikmenis, priemones, aptarė, kokių susitarimų mokiniai laikosi pamokų ir pertraukų metu. Išklausyti ketvirtokų pasakojimai apie veiklas, kurios vyksta pradinėse klasėse, aptarta, kokios būna pamokos pradinukams. Kartu su vyresniais draugais piešti piešiniai tema „Mano mylimiausias žaisliukas“. Mažieji reprezentavo savo piešinius, drąsiai juos pristatydami klasėje! Įspūdžių, šurmulio ir jaudulio apsilankant gimnazijoje būsimiems pirmokėliams netrūko! Vaikai jau laukia rudens ir pirmos klasės iššūkių!