Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SPORTO ŠVENTĖ „JUDĖJIMO DŽIAUGSMAS“

Gegužės 16 d., Meškuičių parke organizuota Šiaulių r. mokyklų, teikiančių ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, ugdytinių sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“, kurioje dalyvavo „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai. Šių metų šventės tikslas – ne tik sutelkti vaikus, stiprinti jų fizinį aktyvumą, judėjimą, saviraišką, bet ir paminėti vietovardžių metus. Tad visi šventės dalyviai domėjosi savo miestelio kilme, kūrė plakatus, o aikštelėse atliko rungtis pagal vietovardžio temą. Vaikus nudžiugino raiteliai, kurie įnešė olimpinę vėliavą. Priešmokyklinukai dalyvavo šventinėje eisenoje, energingai mankštinosi bendroje mankštoje, stebėjo, kaip  Varlytė su dviračiu įvežė olimpinę ugnį. Linksmai pasportavę, paišdykavę, su smagiomis emocijomis, organizatorių kvietimu vaikai lipo į sceną, kur buvo apdovanoti padėka ir saldžia dovana. Šventės pabaigoje visi vaišinosi kareiviška koše ir arbata, kuri, anot vaikų, „labai gardi buvo“.  Priešmokyklinukai džiūgavo, jog „sportas yra  sveikata bei emocijų banga!“ Dėkojame UAB Baltic Champs Gruzdžių padalinio vyr. inžinieriui Vytautui Gunevičiui už vaikų pavežėjimą į šventę!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė