Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„RAMUNIUKŲ“ VABALŲ PASAULIS

Gegužės 16 d. „Ramuniukų“ grupės ugdytiniai domėdamiesi savaitės tema „Vabalų pasaulis“, svarstė, kur galima plačiau pasidomėti apie vabzdžius, gauti įvairesnės informacijos. Vaikai pirmiausia reiškė mintis, kad apie vabzdžius sužinome kieme, pievoje, nes ten jų galima rasti. Tuomet nusprendė, kad galima pasidomėti kompiuteryje ir tik galiausiai prisiminė, kad puikiausi informacijos  šaltiniai yra knygos, o jų gausa gali pasigirti Gruzdžių A.Griciaus biblioteka, kur ir nukeliavome. Vaikai gavo užduočių lapus, kuriuose turėjo pasižymėti, apie kokius vabzdžius sužinos, o vėliau, grįžus į darželį, prisiminti, ką konkretaus apie kai kuriuos iš jų prisimena. Vaikai stebėjo spektakliuką apie vikšrelį virtusį drugeliu, klausė bibliotekos darbuotojų informacijos iš įvairių žinynų ir patys pildė savo žinias vartydami pasirinktas knygas, enciklopedijas. Grįžę grupėje dalinomės žiniomis, kurias įsiminėme.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė