Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

„SAUGUS, AKTYVUS, SVEIKAS“

Lapkričio 30 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinės Emilija ir Paulina dalyvavo Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos organizuojamoje nuotolinėje respublikinėje priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių konferencijoje „Saugus, aktyvus, sveikas“ ir pristatė pranešimą „Aktyviai judu – linksmai ir sveikai gyvenu“. Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius gaminant patiekalus bei puoselėti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Konferencijos metu pranešėjai ne tik pasidalijo patirtimi su bendraamžiais, bet ir linksmai pajudėjo, pasimankštino, pašoko ir atliko STEAM eksperimentus. Iniciatyviai išbandydamos naują patirtį konferencijoje, Paulina ir Emilija  patobulino bendradarbiavimo su auditorija, informatinio mąstymo  įgūdžius, patyrė asmenines sėkmes.