Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

„AŠ NEABEJINGAS, O TU?“

Gruodžio 2 d., priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo nuotoliniame festivalyje „Aš neabejingas, o Tu?“, skirtame Tarptautinei žmonių su negalia supratingumo dienai paminėti.  Tiesioginės transliacijos metu vaikai stebėjo diskusijas,  interviu negalios tema, patys įsitraukė į veiklas su renginio svečiais, personažais  ir delfinais. Priešmokyklinukai susipažino su Brailio raštu, Baltąja lazdele, jos paskirtimi, „skaitė“ iš lūpų, mokėsi ir išmoko keletą gestų kalbos ženklų. Susipažinta su paraolimpiečiu Augustu Navicku, kuris, papasakojęs apie savo asmeninius pasiekimus, ragino visada siekti savo tikslų, būti ištvermingiems, nepriklausomai, „koks tu bebūtum“. Negalia nėra kliūtis draugystei ir bendrystei!