Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ 2019

Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ 2019 veiklos lopšelyje-darželyje organizuotos visą kovo mėnesį. Jose aktyviai dalyvavo ir įvairiomis idėjomis prieš patyčias dalijosi vaikai, tėveliai, darbuotojai. Darželinukai rinko ir puošė gražiausius žodžius, skirtus draugystei, aptarė jų reikšmes.  Bendruomenės narių užrašytais gražiais žodžiais, mintimis, pamąstymais ir palinkėjimais užauginta „Draugystės pupa“ – nuo mažo žaliuojančio lapelio iki nepasiekiamų viršūnių. Kurti plakatai, piešti draugai, naudota animacinė lenta. Stiprinant tarpusavio draugystę, pintos, suktos, vertos, dekoruotos apyrankės, organizuotos draugų lankymo dienos, smagūs žaidimai, vaidybinės užduotys, emocijų paieškos. Vaikų ir tėvelių piešiniai, karpiniai, mintys apie tarpusavio santykius, pasvarstymai „sugulė“ į „Draugystės albumus“. A. Griciaus bibliotekoje eksponuojama vaikų ir tėvelių kūrybinių darbų paroda „Draugystės tortų receptai“, kurią kviečiame apžiūrėti ir nepamiršti pasinaudoti bei pasidalinti receptais su kitais!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė