Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

ŠOKIŲ ŠVENTĖ „MEDUTIS“

Kovo 29 d. „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo Šiaulių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų šokių šventėje „Medutis“, kuri vyko Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filiale.  Vertinimo komisija  „virėjus“ nominavo už stilingumą! Vaikus šventei ruošė vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida, jai talkino vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė. Šaunieji virėjai įgijo sceninės patirties, pasitikėjimo savimi ir patyrė smagių emocijų! Pasidžiaugta kolektyvų šauniais pasirodymais! Į sceną Kakės Makės pakviesta Urtė drąsiai išsakė savo nuomonę apie šokančių draugų kolektyvo energingumą, pasitikėjimą savimi. Dėl sklandžiai išsakytos vertinimo nuomonės, Urtė sulaukė daug gausių ovacijų.  Augustė aptarė sceninį įvaizdį, pasidžiaugė šokėjų rūbais. Dėkojame Andreos mamytei Dovilei, Jokūbo mamytei Silvijai, Urtės mamytei Rasai ir Elėjos mamytei Žydrūnei už pavėžėjimą į šventę ir visapusišką pagalbą!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė