Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Rūšiuoja visi-dideli ir maži

Lapkričio 27 d. lopšelio-darželio ugdytiniai paminėjo Europos atliekų mažinimo savaitę. Vaikai susitiko su ŠRATC darbuotojomis I. Grigaliūniene ir M. Šarniene, kurios supažindino vaikus su vienkartinio plastiko atliekų sukeliamomis problemomis, neigiamu poveikiu aplinkai, bei skatino antrinį vienkartinio plastiko panaudojimą. Užsiėmime „Rūšiuoja visi-dideli ir maži“ vaikai stebėjo kompiuterines laikmenas apie atliekų rūšiavimo svarbą, suko galveles ir  išsakė savo patirtines žinias. Kiekvienas turėjo galimybę sudalyvauti viktorinoje, atsakyti į užduotus interaktyvius klausimus. Atsakingai dalyvavę veikloje visi gavo dovanėlių – grupėms teko naujos knygelės. Pabaigoje vaikai klausėsi dainos jau aptarta tema, šoko bei išmėgino estafetes naudodami iš antrinių žaliavų sukurtas priemones.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė