Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Projektas „Dovana draugui“

Lapkričio 23-29 dienomis partnerystės tinklo „Lietuvos „Purienos“ žiedas“ nariai: Šiaulių r. Gruzdžių lopšelio-darželio „Puriena“, Kėdainių lopšelio-darželio „Puriena“, Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“, Vilniaus lopšelio-darželio „Puriena“, Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“  vaikai ir pedagogai vykdė projektą „Dovana draugui“.  Šio projekto tikslas – ugdyti draugiškumą, pagarbą ne tik šalia esančiam, padėti vaikams išreikšti save ir užtikrinti pozityvų bendravimą ir bendradarbiavimą bei skatinti kūrybiškumą. Vaikai vieni kitiems gamino draugystės medalius,  juos puošė, rašė ant jų savo vardus, palinkėjimus  ir siuntė į kitų miestų darželius su viltimi sulaukti medalių iš kitų darželių bendraamžių. Mūsų darželio mažieji paminėjo ir Draugo dieną, kuri prasidėjo visų grupių mankšta „Mankštinkis su draugu“. Vėliau su Kiškiu (auklėtoja Reda Voitunienė) vyko pokalbiai apie draugystę, buvo žaidžiami žaidimai, piešiamos emocijos iš kurių  sudėta viena bendra šypsena. Visą dieną buvo skelbiama „Nemokamų apsikabinimų akcija“. Auklėtojoms „Atvėrus pasakų skrynią“ skaityta grožinė literatūra apie draugystę, ištikimybę, draugus. Vaikai labai džiaugėsi sulaukę medalių iš kitų miestų darželio vaikų. Bendraudami „skype tiltu“ su kitų miestų vaikais, mažieji domėjosi, kas gavo jų medalius, klausinėjo, kaip jiems sekasi, ar drausmingi vaikai kitoje ekrano pusėje. Vaikai dar ilgai dalijosi dienos įspūdžiais su tėveliais.

Auklėtoja Reda Voitunienė