Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

EDUKACIJA „MARGŲ VELYKŲ BELAUKIANT“

2019 m. balandžio 16 d. laukdama artėjančių šv. Velykų „Ramuniukų“ grupė vyko į Gruzdžių miestelio kultūros centrą, dalyvavo edukacijoje „Margų Velykų belaukiant“. Čia vaikus pasitiko renginių organizatorius Gintaras Kiura, prisistatęs ugdytiniams „Velykės draugu“. Jis papasakojo įdomią Velykinę istoriją. Vaikai keliavo įveikdami penkias Velykės užduotis, kurias perskaitydavo atidarę spalvotus kiaušinius. Žaidė komandomis ridendami taškus ir galėdami pasiimti atitinkamą skaičių priešininkų margučių. Klausėsi dainos, kurios tekste turėjo išgirsti minimą gyvūną, o atvertę kiaušinį su gyvūno paveikslu rasdavo spalvą ir aptardavo jos reikšmę. Muzikantas Andrius Masaitis pristatė ugdytiniams visą eilę pučiamųjų instrumentų ir, žinoma, leido išmėginti. Auklėtiniai stebėjosi meno vadovo Mariaus Tarasevičiaus rodomais triukais. Kultūros centro patalpose vaikai kūrė margučius dekupažo technika, o po kūrybinės veiklos pasikeisdami vieni kitiems koncertavo kuo puikiausiu orkestru.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė