Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKAI PAMINĖJO EUROPOS DIENĄ

Gegužės 9 d., minint Europos dieną,  priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo Kuršėnuose, L. Ivinskio aikštėje  organizuotoje Šiaulių rajono šiuolaikinio šokio šventėje „Pavasario ritmai – 2019 Europoje“. Vaikai susirinkusiems šventės dalyviams pristatė  šokį „Linksmieji virėjai“. Klausytasi informacijos apie Europos sąjungą, stebėti šokių kolektyvų pasirodymai, pabendrauta su draugais. Apdovanoti saldžia dovana ir padėka,  linksmi mažieji europiečiai sugrįžo į darželį. Dėkojame Elėjos mamytei Žydrūnei, Adrijos mamytei Neringai ir Miglės mamytei Laurai už pavežėjimą ir pagalbą šventės metu!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė