Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„RAMUNIUKŲ“ IŠVYKĄ Į ŠIAULIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS IR SVEIKATINGUMO CENTRĄ

Rugsėjo 30 d. „Ramuniukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojos Irminos ir jos padėjėjos Dalios, apsilankė Šiaulių miesto lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Daugeliui grupės vaikų tai buvo pirmoji savarankiška kelionė be šeimos narių ir autobusu. Pasiekus sveikatingumo centrą ir užėjus vidun vaikai apstulbo nuo salės dydžio. Pradėdami rimtą sportą visa grupė atliko apšilimo pratimus, neužmiršdami toje savaitėje išmoktų „Mažų ir didelių malūnėlių“ pratimų. Nekantraudami visi skubėjo išmėginti viską: bėgimą, šuolius, lipimą. Patys ugdytiniai organizavo kūlvirsčius, atsipalaidavimą ant minkštų pagrindų bei išmėgino, „pasimatavo“ gimnastikos virves. Atgauti jėgas-atsigerti ir užkąsti išėjome į lauko stadioną. Vaikai ėmė dalintis savo įspūdžiais: Emanuelė: „Man ratu bėgti labai patiko“, Ąžuolas džiaugėsi šuoliais, Gytis suskubo pasidžiaugti pačia kelione, o Jonas ir Patricija džiaugėsi, sakydami, jog „ patiko viskas, viskas“. Išvyka organizuota įgyvendinant projektą ,,Judėk smagiai”, kuris finansuojamas iš  Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos.