Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Ramuniukų“ grupės projektas

Šių metų spalio mėnesį „Ramuniukai“ ėmėsi įgyvendinti savo grupės sveikatinimo projektą „Geras emocijas kaupiu“. Mokslo metų trukmės projektu bus siekiama palaikyti ir stiprinti psichinę-emocinę sveikatą, ugdyti vaikų gebėjimus nusiraminti, kontroliuoti savo neigiamas emocijas. Štai ir pirmosios veiklos, kuriose dalyvavo vaikai: išsidūkimo valandėlė su skėčiais – kam jau kam, o vaikams visuomet gerų emocijų teikiantis slėpimosi po kuo nors jausmas. Pradėta įgyvendinti ir pasakos „Katulis ir pykčio maišelis“ terapija: vaikai išklausė šią istoriją, susipažino, kaip nuraminti pykčio jausmą, kad tam tinka veiksmas – įkvėpti ir iškvėpti. Išpūtus pyktį į maišelį, galima išvysti ir paties „pykčio kiekį“. Dar lengviau pyktis atslūgsta, kai jį pučia visi kartu į vieną didelį maišą. Tuomet lieka tik juokas ir jokių blogų emocijų.

Vyresnioji auklėtoja Irmina Burneckienė