Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„NUO RAIDELIŲ PRIE KNYGELIŲ“ PRIEŠMOKYKLINĖJE GRUPĖJE

Lapkričio 12-16 d. priešmokyklinėje grupėje organizuota savaitė „Nuo raidelių prie knygelių“. Susipažinta su įvairiomis knygų rūšimis, grupės bibliotekėlėje rūšiuotos įvairios knygos, aptartos formos, dydžiai, iliustracijos, turinio skirtumai. „Gudročių klube“, pasinaudojus kaukėmis, personažų apranga, vaidybinėmis lėlėmis, kurti vaikų pasakojimai, istorijos, trumpos  inscenizacijos. Vaikų pageidavimu – net į lauko aikštelę keliavo ne tik varlės, bet ir pirštininės lėlės. Kartu su ugdytinės Urtės mama Rasa šiuolaikiškai vaidinta pasaka „Dangus griūva“, kurioje dalyvavo gausybė vaikų mylimų personažų. Pietų miego metu svečiavosi Kempiniukas su smagiomis istorijomis (Adrijos mama Neringa), A. Griciaus bibliotekoje aplankyta „Neįprastų  knygų paroda“, pasiklausyta net Katino pasakoriaus įgarsintų pasakėlių. Bibliotekininkės Jurgitos kvietimu – sudalyvauta ir „Šiaurės šalių literatūros savaitėje 2018“, kurios šių metų tema „Šiaurės herojai“. Aptartos šalys, dalyvaujančios projekte, klausytasi šiaurietiško pasakojimo apie mergaitę Lisą, „spalvinti“ plastilinu vaikų myli herojai – Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas. „Pelėdžiukai“ jau žino, kad visi herojai slepia veidus, tad priešmokyklinukai, tikrų tikriausi herojai! AČIŪ bibliotekininkei Jurgitai, Urtės mamytei Rasai, Adrijos mamytei Neringai už bendradarbiavimą ir smagias vaikų emocijas!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė