Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS ŠIAULIŲ SALDAINIŲ FABRIKO „RŪTA“ MUZIEJUJE

Lapkričio 8 d., „Pelėdžiukai“ apsilankė Šiaulių saldainių fabriko „Rūta“ šokolado muziejuje ir dirbtuvėse. Susipažinta su šokolado istorija, gamybos tradicijomis, kaita nuo senų laikų iki dabar, pamatyta, kaip ir kodėl temperuojamas šokoladas, plačiai ir su moderniais pristatymais sužinota apie ilgiausiai veikiantį saldainių fabriką. Išmaniajame stale kurti spalvoti grupės saldainių įpakavimai nustebino visus!  Patapus šokolado meistrais – gaminti vaikų rankų darbo saldainiai su įvairiais priedais!  Smaližiai grįžo kupini įspūdžių, saldžių nuotykių ir pilnomis dėžutėmis lauktuvių! AČIŪ sakome UAB Baltic Champs Gruzdžių padalinio vyr. inžinieriui Vytautui Gunevičiui už vaikų pavežėjimą į miestą!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Gintarė Tautkienė