Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Loading ... Loading ...

„RAMUNIUKŲ“ GRUPĖJE PRADEDAMAS VYKDYTI TARPTAUTINIS PROJEKTAS „FINANCIAL LITERACY EDUCATION PRESCHOOL“

  Nuo spalio mėnesio „Ramuniukų“ grupėje pradėtas įgyvendinti European School Education Platform tarptautinis projektas „Financial literacy education preschool“. Projektas orientuotas į 4-6 metų vaikų finansinio raštingumo ugdymą. Projektas įgyvendinamas dalyvaujant partneriams iš Turkijos, Lietuvos, Graikijos ir Rumunijos. Vaikai susipažins su ekonomika iš arčiau: pildys taupykles, gamins pinigines, skaičiuos, žais parduotuvę, susipažins su mainais ir kt. Taip pat įgis svarbių gyvenimo įgūdžių valdant pinigus, sužinos kur ir kaip naudojami pinigai, suvoks jų svarbą, o svarbiausia supras, kad pinigai yra riboti.