Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Projektinė veikla „Drugelių“ grupėje

Lapkričio 12-23 dienomis „Drugelių“ grupėje vyko projektinė veikla apie naminius gyvūnus. Vaikai atliko įvairiapusę veiklą – atsakinėjo į klausimus interaktyvioje lentoje stebėdami filmuką, „pamelžę“ ožką, diskutavo, kas gaminama iš pieno. Vijo vilną, sukūrė savas taisykles žaisdami domino, iš geometrinių figūrų dėliojo „triušius“ bei improvizavo pasaką „Pirštinė“. Skambant dainai „Senas Jonas turi ūkį“, kartu su logopede varė gyvulius į „ūkininko tvartą“, nematydami iš „Stebuklingos“ dėžutės traukė figūrėles pagal išgirstą garsą, įtvirtino sąvokas „už“, „ant“, „prie“, „aplink“ ir t.t. Daug veiklos, daug gerų bei linksmų įspūdžių ir svarbiausia – begalė naujų žinių ir patyrimų!

Auklėtoja Ingrida Taraškė