Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„PELĖDŽIUKŲ“ GRUPĖS UGDYTINIŲ DEBIUTAS

Lapkričio 29 dieną Šiaulių r. Raudėnų mokykloje-daugiafunkciniame centre  vyko Šiaulių rajono priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokinių muzikinis–edukacinis renginys  „Muzikinė dėžutė“. Į jį vyko ir mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės 11 ugdytinių. Jie atliko D. Šostakovičiaus „Valsą“, pritariant  instrumentais – varpeliais, trikampiais, metalofonais, tamburinais, žvangučiais, molinuku ir pasaką be galo „Du karaliai“ muz. E. Tolvaišienės, žodž. A. Matučio, pritariant kūno judesiais-caksėjimu, plojimu, trepsėjimu… Ugdytiniai taip pat įsitraukė į bendrą kūrybinę–improvizacinę edukaciją, gilino muzikos kalbos žinias bei asmeninį patyrimą kartu muzikuojant.  Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis. Pasisėmę gerų emocijų, nuotaikos, sceninės patirties, visi džiaugėmės šiltu pasibuvimu, Dėkojame atlikėjų mamytėms: Laurai, Rasai, Žydrūnei, Sivijai, tėveliui Aurimui už palaikymą, pagalbą renginio metu bei pavėžėjimą į Raudėnus! Išsiskirstėme visi patyrę gerų įspūdžių, nemažai pamatę ir sužinoję.

  Vyresnioji meninio ugdymo mokytoja Vida Šulnienė