PRIEŠMOKYKLINUKŲ SUSITIKIMAS

Balandžio 30 d., pas priešmokyklinukus svečiavosi Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Ežerėlis“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Pirmą kartą susitikę jaudinosi abiejų darželių vaikai. Tačiau smagus tarpusavio bendravimas, įspūdžių dalybos, padrąsino tiek „Pelėdžiukus“, tiek „Smalsučius“. Draugiškai susipažinę, prisistatę, trumpai pasipasakoję vieni apie kitus, „Pelėdžiukai“ draugus pakvietė į darželio salę – judriems Zumbos šokiams.  Geros emocijos ir šokio ritmai visus nuteikė puikiam bendravimui. Apsilankę „Gudročių klube“, visi priešmokyklinukai ieškojo išsibarsčiusių abėcėlės raidžių, aplinkoje stebėjo daiktus, gyvūnus, persirengė atitinkamų personažų rūbais, naudojo vaidybines lėles, kaukes.  Susidraugavę, vieni kitiems inscenizavo trumpas istorijas apie surastus daiktus, imitavo personažus, jų judesius, emocijas. „Atradimų kambarėlyje“ išmėgino šviečiančius prietaisus, šviesos stalo galimybes bei prikonstravo bendrų „draugystės“ statinių. Atsipalaidavimo pojūtis patirtas stebint spalvų efektus, besikeičiančius burbulų vamzdyje. „Kūrybinėse dirbtuvėse“ pasigamintos „Sėkmės medūzos“, kurias dovanojome vieni kitiems, linkėdami geros kloties mokykloje.  Grupėje laikas taip pat neprailgo: su besisvečiuojančiais vaikais  išmėgintos turimos priemonės, išbandyti konstruktoriai, apžiūrėti žaislai, knygos. Rytis apibendrino svečių apsilankymą: „Turėjome super laiką“.