Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PAVASARIO ŽIEDAI MAMYTEI

Gegužės 2 d. popietę, priešmokyklinukų mamytės dalyvavo šventinėje edukacijoje „Pavasario žiedai mamytei“. Dėl nuolatinio skubėjimo, tempo, į gėlėmis papuoštą grupę vaikai mamytes  pakvietė skirti  „laiko sau“.  Kartu su bibliotekininke Jurgita, moterys dalyvavo edukaciniame užsiėmime – kūrė medžiagines sages, kurias dekoravo įvairiais akmenukais. Smagus mamyčių ir edukatorės Jurgitos tarpusavio bendravimas, gera nuotaika, juokas, mamytes tikrai džiugino! Kol moterys susikaupusios dirbo – vaikai, kartu su bibliotekininke Liongina, „Kūrybinėse dirbtuvėse“ gamino dovanėles – magnetukus.    Po užsiėmimų,  mamos vaišintos vaikų keptais sausainiais ir kitokiais skanumynais, apdovanotos su meile gamintomis dovanėlėmis bei vaikų šypsenomis. Ačiū Jurgitai už organizuotą šventinę edukaciją mamytėms, o Lionginai dėkojame už edukacinį užsiėmimą priešmokyklinukams!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė