Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

„PELĖDŽIUKAI“ RUOŠIASI UŽGAVĖNIŲ ŠVENTEI

Vasario 27 d. priešmokyklinukai apsilankė Žaliūkių malūnininko sodyboje, apžiūrėjo ir didžiulį vėjo malūną. Artėjant Užgavėnėms, vaikai sužinojo apie šventės papročius, apeigas, šiandieninį tradicijų tęsimą. Išgirdo įdomių dalykų apie prietarus ir burtus, stebėjosi Morių dydžiais, spalvomis, apranga, domėjosi, kuo jos svarbios, sužinojo, kodėl per Užgavėnių šventę šoka ir linksminasi persirengėliai, aiškinosi, kas yra mėsiedo diena. Priešmokyklinukai išgirdo dar negirdėtų dalykų apie pagrindinę šventės atributiką – kaukes, jų rūšis, gamybos būdus. Naudodami papjė mašė techniką, vaikai ir patys pasigamino kaukes žiemos išvarymui. Kaukių gamyba reikalavo daug kantrybės, tad išbaigtais rezultatais džiaugsimės šventės dieną! AČIŪ Urtės mamytei Rasai, Justo mamytei Aušrai, Viliaus mamytei Almai,  Domilės mamytei Ritai, Elėjos tėčiui Edgarui ir Kotrynos tėčiui Aurimui už pavežėjimą į edukaciją ir pagalbą viso užsiėmimo metu!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė