Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ SUSITIKIMAS SU BŪSIMA MOKYTOJA

Vasario 28 d. rytmetį, šurmuliuodami priešmokyklinukai susiruošė į Gruzdžių gimnaziją.  Visi nekantriai laukė susitikimo su būsima mokytoja Aurelija. Pabendrauta su mokytoja, apžiūrėta klasė, pasėdėta mokykliniuose suoluose. Kartu su ketvirtokais draugiškai pieštas bendras piešinys, klausytasi pasakojimų apie mokyklą, lentoje rašyti vardai. Lydint vyresniems draugams, apžiūrėta gimnazijos aplinka, smagiai pabėgiota sporto salėje, aplankyta valgykla. Apsilankymas gimnazijoje būsimiems pirmokams paliko didelį įspūdį, anot Ryčio –  „labai faina buvo mokykloje“. „Pelėdžiukai“ labai rimtai ruošiasi mokyklėlėn!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė