Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

KARTŲ VAKARONĖ „KAIP SMAGU VISIEMS KARTU“

Vasario 26 d. popietę, priešmokyklinukai sulaukė savo šeimos narių, kurie sugūžėjo į kartų vakaronę „Kaip smagu visiems kartu“. Linksmais vaikų deklamuojamais eilėraščiais apie šiuolaikines močiutes ir senelius prasidėjusi vakaronė ne tik džiugino artimųjų širdis, bet ir nuteikė jaukiam pasibuvimui kartu. Smagiai nuskambėjusios improvizuotos vaikų dainos sulaukė plojimų ir artimųjų šypsenų. Gausiai susirinkę seneliai užrištomis akimis ieškojo „susimaišiusių ir pasiklydusių“ anūkų, sukosi ir šoko ant popieriaus lapų taip, kad nuo jo nenuliptų ne tik patys, bet ir anūkai. Šeimos kūrė pasakas su pasiūlyta vienos eilutės pradžia, tėveliai iš raidžių dėliojo vakaronės pavadinimą, klausytasi gruzdietiškos pasakos apie „Levą, vilką ir lapę“. O kiek seneliai galvojo, kol atspėjo ir įvardino šiuolaikinius vaikų žaislus – kalbančius, šviečiančius,  dainuojančius, riaumojančius ir net vaikščiojančius! Vaikai, muzikiniu ritmu ir daina sukvietę savus į ratelius, kartu smagiai žaidė, linksmai dainavo be žodžių, šoko, ritmingai plojo ir klausėsi su vienkartinėmis lėkštėmis išgaunamų garsų. Baigiantis vakaronei šeimos įsiamžino „gėlių rėmelyje“, rašė linkėjimus augančiai kartai, vaišinosi Miglės močiutės pagamintu sūriu ir su vaikų sukurtomis dovanėlėmis-širdelėmis, didelėmis šypsenomis ir klegesiu visi išsiskirstė. Vieni kitiems linkėjome: „Tegul auga ir keroja giminių medžiai!“

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė