Mūsų mylimas
darželis!
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

PRIEŠMOKYKLINUKŲ APSILANKYMAS ŠIAULIŲ MIESTO LOPŠELYJE-DARŽELYJE „EŽERĖLIS“

Tęsdami draugystę, gegužės 7 d.  „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai apsilankė pas draugus – Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Ežerėlis“ priešmokyklinukus. Šiauliečiai svečiams pristatė savo „Smalsučių“ grupę, papasakojo apie darželį, kartu žaidė, konstravo draugystės statinius, „važinėjosi mašinų trasoje“, vieni su kitais sužaidė šaškių partijas. Pasisvečiavę ir pabendravę grupėje, visi ugdytiniai  lauke jėgas išbandė sportinėje pramogoje „Sportas sujungia draugus“. Apšilę pagal ritmingą muziką, vaikai žaidė estafetes, kuriose nugalėtojų nebuvo, nes laimėjo „Pelėdžiukų“ ir „Smalsučių“ grupių draugystė! Aktyviai sportuota futbolo turnyre, išbandytos jėgos krepšinio aikštelėje.  Pabendravę, pasivaišinę obuoliais, apdovanoti užduočių knygutėmis „Sportuok, mankštinkis ir sveikai maitinkis“, magnetukais,  linksmi ir kupini įspūdžių sugrįžome į darželį. AČIŪ sakome UAB Baltic Champs Gruzdžių padalinio vyr. inžinieriui Vytautui Gunevičiui už vaikų pavežėjimą į miestą!

Vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gintarė Tautkienė